Kdo je online

Přihlášení uživatelé 0
Hosté 29

Spřátelené weby

Poslední komentáře

Docela zajímavý článek, sic řeší dlouho zmiňovaná úskalí F-35 The US Air Force Quietly Admits the F-35 Is a Failure The...
Článek jsem upravil.
Ganelon - Komentář v Centauro II
Otázka je, co na na to řekne pár tisíc ruských tanků na východní frontě.
Chtělo by to článek doplnit fotkami a rozdělit na více odstavců, aby byl lepší a atraktivnější ke čtení.
Wildblood - Komentář v MI-24 HIND
Czech Air Force Mil Mi-24E Hind @ Sanicole Airshow

ARMÁDY A HISTORIE

Zveřejněno: 22. 10. 2012 17:48 Napsal Pavel Sláma
Nadřazená kategorie: Waffen-SS Kategorie: Vyšší velitelství waffen-ss

VII. SS Panzerkorps

Zformován 10.3.1943 (Führerbefehl). Do dubna 1944 v Německu. 30.6.1944 užit ke zformování Generalkommando IV. SS Panzerkorps.

Velitel:

SS-Obergruppenführer Matthias Kleinheisterkamp 10.1943 – 20.7.1944

Náčelník štábu:

SS-Standartenführer Peter Sommer 12.5.1944 – 20.5.1944
SS-Oberführer Nikolaus Heilmann 25.5.1944 – 5.6.1944

Seznam jednotek:
Artillerie-Kommandeur
SS-Korps Nachrichten-Abteilung

Nikdy nebyl zmíněn v Schematische Kriegsgliederung.

Přidat komentář
  • Žádné komentáře nenalezeny

Vyhledávání

Dnešní den v historii

8.března 1731 zemřel F. M. Brokof, představitel českého barokního sochařství

Translate