Kdo je online

Přihlášení uživatelé 1
Hosté 15

Spřátelené weby

Poslední komentáře

Duke - Odpověděl na komentář # 4706 v Shrnutí za únor 2021
Je pravda, že z WW1 toho tu tolik nemáme.
Chystá se desková hra s legionáři na Sibiři. Legie: Sibiřská cesta https://forum.vojsko.net/viewtopic.php?f=64&t=400...
Co také oprášit 1. světovou válku?
Docela zajímavý článek, sic řeší dlouho zmiňovaná úskalí F-35 The US Air Force Quietly Admits the F-35 Is a Failure The...
Článek jsem upravil.

VIDEA

Zveřejněno: 20. 12. 2012 16:44 Napsal Michal Kroužek
Nadřazená kategorie: VIDEA Kategorie: Military videa

Eddy - The Singing Christmas Tree

Euer Tyrosize natočil video s vánočním stromem Eddym jak tancuje a zpívá v Afghánistánu jako pozdrav domů pro rodiny a přátele vojáků.

Autorův komentář k videu:
Eddy is a singing and dancing Christmas tree. He has traveled through half Afghanistan. He should convey regards from all soldiers.

Hallo liebe Community. Wir, die Soldaten der Schutzkompanie haben ein Weihnachtsvideo der etwas anderen Art gemacht. Es handelt von einem singenden und tanzenden Weihnachtsbaum, der durch das Einsatzland reist. Es ist mein erstes kleines Projekt dieser Art und ich habe viel Mühe hineingesteckt. Ich hatte nicht die Mittel zur Verfügung die ich gern gehabt hätte und so mußte ich ohne Stativ, Beleuchtung und weiteres auskommen. Bitte seht mir das nach =)
Es soll eine schöne Geste an all die Lieben Zuhause, die Kameraden im Einsatzland und an der Heimatfront darstellen. Bitte seht es auch als solches an. Hiermit Grüßen wir alle Kameraden, Freunde, Mütter, Frauen, Kinder und allen anderen die uns Soldaten den Rücken stärken. Falls euch das Video gefällt, teilt es bitte in die Welt hinaus. Ich kann nicht alle auf diesem Weg erreichen, aber ihr könnt euren Teil dazu beitragen das es ein Großteil sieht. Ich wünsche jetzt schon mal allen eine besinnliche und frohe Weihnachtszeit. Wir denken an euch....

Euer Tyrosize

filmed with: Panasonic GH2 and Voigtländer Nokton 17.5mm f0.95

edit: by Tyrosize with Sony Vegas Pro 12

Facebbok autora:
https://www.facebook.com/pages/Tyrosize/442156195840582

Youtube kanál:
https://www.youtube.com/user/Tyrosize

Přidat komentář
  • Žádné komentáře nenalezeny

Vyhledávání

Dnešní den v historii

16.dubna 1941 Čtyři britské torpédoborce zničili v bitvě u Kerkenny konvoj osy skládající se ze tří italských torpédoborců a čtyř německých a jedné italské dopravní lodě. Na palubách lodí se nacházelo 3000 vojáků a zásoby pro jednotky v Africe. V bitvě byly potopeny všechny lodě osy a jeden britský torpédoborec.

16.dubna 1632 – Bitva na Lechu (Třicetiletá válka – Švédská válka). Švédský král Gustav Adolf se svými spojenci Braniborskem a Saskem zahájil tzv. Švédskou válku, která probíhala v letech 1630-1635. V roce 1630 obsadil pomořanské přístavy a o rok později si vítězstvím v bitvách u Breitenfeldu (17.9.1631), na Lechu a u Lützenu (16.11.1632) získal přístup do habsburské říše. V bitvě u Lützenu však Gustav Adolf padl a jeho nástupce se již nedokázal udržet. Byl drtivě poražen v bitvě u Nördlinegenu (5.-6.9.1634) a vítězství Habsburků vedlo k mírovému řešení. O rok později (?19.5. 1635) se ale do toho vložila Francie a válka opět vypukla.

16.dubna 1939 vznikl v Londýně Československý výbor ve Velké Británii.

Translate