Kdo je online

Přihlášení uživatelé 0
Hosté 8

Spřátelené weby

Poslední komentáře

Aviator - Komentář v MI-8/-17 Hip
Maďaři v letos v březnu vyřadili své poslední vrtulníky Mil Mi-8, stalo se tak po 52 letech jejich provozování.
Michal Kroužek - Odpověděl na komentář # 4706 v Shrnutí za únor 2021
Mám teď rozpracováno dost děl z 1. světové války. Část je i hotová a jen čeká na korekci/zveřejnění.
Duke - Odpověděl na komentář # 4706 v Shrnutí za únor 2021
Je pravda, že z WW1 toho tu tolik nemáme.
Chystá se desková hra s legionáři na Sibiři. Legie: Sibiřská cesta https://forum.vojsko.net/viewtopic.php?f=64&t=400...
Co také oprášit 1. světovou válku?

ZPRÁVY

Zveřejněno: 25. 4. 2014 16:10 Napsal Petr Harazím
Nadřazená kategorie: ZPRÁVY Kategorie: Vojenské zprávy

Co vlastně chce Putin?

Putin

O každoroční TV Show Vladimira Putina hovořil celý svět. Všichni už ho mají dost. Nikdo už mu nevěří, ale stejně o něm všichni mluví. Informační bomba samo sebou. I jí přidám své želízko do ohně. Pokusím se to zkrátit, protože moc dobře vím, kolik článků už jste na toto téma četli.

Popisovat samotnou událost nebudu. Koho to zajímá, ten se díval. Koho to nezajímá, o nic nepřišel. Představil se nám totiž kouzelník, který vytváří iluze pro trpaslíky, svůj národ, samozřejmě ruský.

Kouzelník bezbožně lže již 15 let a exportuje ze své země nezměrné poklady. A trpaslíci hledí na kouzelníka jako omámení a hltají tu metelici, kterou je krmí.

Celý svět sedí a snaží se uhodnout, co vlastně ten Putin chce

Největší hodnota tohoto článku tkví v tom, že já odpovím na otázku, která mučí miliony lidí po celém světě. Tisíce analytiků si lámou hlavu a snaží se rozluštit logiku a motivaci kremelského čaroděje.

Drazí moji, není třeba být velikým analytikem, aby pochopit, co chce tento člověk a co je jeho hybnou silou. K tomu, aby odpovědět na tuto otázku, stačí být prostým a skromným blogerem (teď mluvím o sobě).

Dobrá tedy, nebudu vás dále napínat. Zapište si a spusťte své telegrafy – já vám nyní odhalím velké tajemství všech úmyslů Putina.

Politologická myšlenka 21. století je v úpadku. Proto musíme my, blogeři, odhalovat veliká politologická tajemství století, mezi které bez debat patří aktivity Vladimira Putina.

Putin dělá přesně to, co by rádo udělalo 80% obyvatel jeho zdechlého impéria. A konkrétně nasrat na hlavu co možná největšímu počtu lidí. Právě to a nic jiného. Prosím a dokonce vyžaduji od vás zachovat přesně moji formulaci. Protože to je veledůležité.

Ne položit hromadu hoven, nenakakat a nepodělat. Přesně tak: NASRAT!. Věřte mi, v tom je veliký rozdíl a ohromný duchovní smysl. Pokud to neřekneme správně, tak proces posírání hlavy bližního svého ztratí veškerý svůj sakrální smysl.

Nasrat na hlavu celému světu – to je hlavní nacionální myšlenka a národní cíl Rusů. O tom sní více než 80% žeroucích a seroucích organizmů na území současné Moskovie.

Putin byl zvolen Rusy, aby naplnil tento sen. A díky tomu, že si velkolepě radí s touto misí, ho Rusové milují. Milují upřímně a oddaně.

Odtud se bere i snaha vytvořit protektoráty Ruska na pólech, Měsíci, Marsu a Jupiteru. Celosvětová proletářská revoluce je to samé, jen s jinou interpretací.

Dokud je celý svět zaneprázdněn různými blbostmi, jako jsou iPhony, iPady, Toyoty, moderní technologie a výukové programy, tak Rusové, tito vysoce duchovní bytosti, již dávno pochopili veškerou zoufalost a neperspektivnost zemského bytí.

Putin testuje celý svět z odolnosti, všivosti a vlastnictví koulí

A sebe on mimochodem také testuje. On není jako varietní blbeček Hitler, se kterým je srovnáván beďary posetými novináři buržoazních novin. Putin je mnohem větší srab než Hitler a nikam neleze bez rozvahy. On je jako štěně a vše dělá s velkou opatrností. On vypočítává, ověřuje, kde je ta hranice, za kterou mu odřežou koule.

On trollí celý svět: jaderný popel, okupace Pobaltí, vtrhnutí na Ukrajinu. Trollí a po nocích padá smíchy ve svých kremelských sálech při pohledu na diplomaty zmítající se ve světových metropolích.

Sedí a tlemí se. ON. To nicotná nula, která neumí nic jiného, než kopat kolem sebe, se najednou stala jedním z vládců světa a svět je ochotný tancovat, jak ona píská. Jak teď máme nevěřit ve všemocnost KGB, která ve své rezervaci vychovala kozlíka Voloďu.

On se opíjí svou beztrestností. Ověřuje hranice povoleného. A je v šoku z toho, že v našem světě je možné VŠE! Pod podmínkou, že jste z Ruska.

Co bude Putin dělat dál

Z toho všeho je možné udělat jediný správný závěr. Putin bude dělat to, co dělá nyní, tedy testovat tento svět na odolnost. On je jako provazochodec bez pojistky. Bude hledat tu hranici, za kterou už přijde o koule. A celý svět bude hledět na tohoto chlapa a hledat možnost se s ním domluvit po dobrém.

Oni nikdy nepochopí, že Putin i celé jeho impérium, jsou obyčejní feťáci v posledním stádiu závislosti. Oni již nedokážou žít bez avantýr. Pokud se zastaví, nepřežijí.

A ruský národ nedokáže žít bez kuráže. „Ach matinko, podívej, co dokážeme. Celý svět se nás bojí“. Strach u Rusů nahrazuje úctu. Oni moc dobře vědí, že je celý svět nemá rád, proto lásku nahrazují strachem.

Proto se Putin pohrne až do konce. Zastavit mu nedovolí ta cháska, která není schopna nic tvořit, ale neustále cítí potřebu upoutávat na sebe pozornost a vyžaduje vítězství. Ale kde má brát ta vítězství, jestli všechna slušná místa na této planetě jsou již obsazena a za požadavky na tato místa je možné dostat po hubě?

Díky Bohu se Putinovi naskytl Krym a on ho ukradl před zraky celého světa, přičemž zneužil to, že se Ukrajina nachází ve stavu kómatu, do kterého ji přivedl kámoš Putina – Vítek Janukovyčů

Považujete ho za blázna? Proberte se, to ne Putin se zbláznil. Zbláznil se svět, který mu dovoluje sebou zametat.

Mimochodem, velký ruský prorok Vladimir Vysockij již dávno pěl podobný příběh o jiném kozlíkovi. I když, možné je vše. Třeba je to ten samý kozlík.

{youtube}SStVqnPlRnk{/youtube}

Přidat komentář
  • Žádné komentáře nenalezeny

Vyhledávání

Dnešní den v historii

9.května 1946 byla v Bělehradě podepsána Smlouva o přátelství, vzájemné pomoci a mírové spolupráci mezi ČSR a Jugoslávií.

9.května 1790 – Zrušení berní a urbariální reformy nahrazující robotu peněžní dávkou.

9.května 1946 byla zařazena do stavu britská lehká letadlová loď HMS Triumph.

Translate