Kdo je online

Přihlášení uživatelé 0
Hosté 12

Spřátelené weby

Poslední komentáře

Bombardéry B-52 dostanou nové motory: Rolls Royce Will Provide Long-Awaited New Jet Engines For The B-52 Bomber Fleet T...
Stojí za přečtení: Jan Urban: Jak vyštvat ze země politické konkurenty. Edvard Beneš se mstil na příbuzných Neodděliteln...
Troubridge - Komentář v Bahna 2021
Snad nás tam příští rok už pustí.
Chtělo by to dát do článku fotky. Obzvláště vzhledem k futuristickému vzhledu stíhače.
Avia B-534 se umístila na 3. pozici v anketě "Nejpopulárnější československé letadlo století" - proběhla v roce 2018 při...

ZPRÁVY

Zveřejněno: 18. 2. 2013 18:08 Napsal Tomáš Peszyński
Nadřazená kategorie: ZPRÁVY Kategorie: Úvahy, názory

Kdo zabíjí muslimy a plíživá a veřejná islamizace

O tom, kdo zabíjí a zabil nejvíce muslimů. O zabíjení muslimů v Sýrii a v Afghanistánu a o tom, že je třeba na to mít žaludek. Taky o tom, jak pokračuje islamizace v muslimských zemích jako je Egypt a Anglie.

Na internetu se objevil článek pana Vlka, kritizující udělení první ceny v soutěži Word press foto. Tentokrát absolutní souhlas. Chtěl bych však rozvést jednu větu pana Vlka. Pan Vlk se právem pohoršuje nad tím, že nikdo nefotí muslimy zabité muslimy. Má naprostou pravdu. Jakmile Izraelci zabijí nějakého Palestince,  je s toho poprask, ale opravdu hromadné zabíjení muslimů je ignorováno.

Kdo tedy ve světě  zabije nejvíce muslimů? Samozřejmě jsou to islamisté, čili muslimové samotní. V Afghánistánu, Pákistánu, Iráku nebo Mali zabíjejí fanatičtí muslimové své spoluvěrce ve velkých počtech. Jejich oběti, až na výjimky nemají takovou publicitu jako oběti Izraelců. V Sýrii se zabíjejí šíité a sunité navzájem, o tom není pochyb. Fanatičtí muslimové mají na svém kontě za poslední léta desítky tisíc zabitých muslimů a politický korektní svět to nezajímá.

Pak je jak se říká dlouho dlouho dlouho nic a opak jsou možná na druhém místě západní země sdružené v NATO, USA, možná Rusko, kteří se snaží (u Ruska si nejsem jistý) zabíjet cíleně, jen ty radikální muslimy.

A pak zase dloho dlouho dlouho nic a pak je teprve Izrael. Počty zabitých muslimů ročně Izraelci jsou jednotlivci, kdežto u státu západu nebo severu chcete-li, jsou to desítky až stovky, zatímco u fanatických muslimů to jsou tisíce až desetitisíce. Jsem rád, že na nespravedlivém pranýři není západ nebo sever tak často jako Izrael, ale rozhodně nesouhlasím s tím, že tam ten Izrael je. Nezaslouží si to. Ani náhodou.

Skutečný problém muslimů není Izrael, ani USA, ani NATO, ani Rusko, ale jejich zabíjení mezi sebou. Jejich fanatičtí souvěrci. Teď je populární názor, že to není náš problém, že to není problém, že bychom to měli ignorovat. Já sem "pravdoláskař" takže říkám, že to náš problém je a musíme se ho pomoct vyřešit, protože jinak se  nás to dříve nebo později dotkne. Je to jako když se mezi sebou střílejí gangsteři. Taky proti tomu policie zasáhne a nenechá se je "vystřílet". Protože  se ví, že dříve nebo později se to dotkne nevinných.

Takže nebojme se podívat do toho kanálu, kde nám spadly klíče. A jak to tam vypadá? Izrael je vtahován do Sýrie bez ohledu na to, jestli o to stojí nebo ne. Syrští povstalci, kteří mají být udajně ohrožení Izraele, zabili generála íránských revolučních gard. Írán a Hizballáh spustili propagandistickou hysterii vyhrožující - Izraeli. To jasně ukazuje, že jakákoliv snaha o to nebýt vtažen do vnitřních konfliktů je marná, je marná je marná.

Podle médií Karzáí zakázal afghánské armádě povolávat letecké údery NATO. Média jsou rádio Jerevan. Karzáí CHCE zakázat, aby afghánská armáda přestala povolávat letecké údery NATO v OBYDLENÝCH oblastech. A co na to říká NATO. Vřele souhlasí! Jeho letečtí návodčí, kteří slouží mezi afghánskými vojáky,  jsou při povolávaní letecké podpory totiž mnohem profesionálnější a NATO je jen rádo, že nebude bombardovat na základě nespolehlivých informací Afghánců.

Ani muslimské oběti muslimů, ani politické informace z Afghánistánu nejsou takové mediální tabu, jako povstání Afghánců proti Talibánu. Už jsem o něm dlouho nepsal. Myslíte si , že to nějak utichlo? Houbelec. Naopak nabralo sílu. Povstání dosáhlo okresu Pandžvaj  v blízkosti Kandaháru, kde se Talibán zrodil a odkud třeba s neúspěchem odešly po letech bojů kanadské jednotky. Talibánci zde zavřeli školy a nemocnice a zabíjeli a mučili místní obyvatelstvo. A to už toho má dost.

Spekulovalo se, zda toto povstání nebude namířeno i proti Karzáího vládě, ale zatím tyto znaky nevykazuje. Naopak povstalci s vládou čím dál tím více spolupracují. I povstalci v Pandžvaji požadují po vládě další humanitární projekty v zemi. Policie slíbila povstalcům dodat zbraně a munici a povstalcům se podařilo vytlačit Talibánce již z několika vesnic.

Mám silné podezření, že v Egyptě pokračuje plíživá islamizace. Četl jsem o tom, jak vláda nenápadně na stále více místech zakazuje alkohol. A dnes ráno přišla z Egypta zpráva, že ten údajně pro nedostatek financí přerušil výzkum starověkých nalezišť. V zemi, kterou vede strana, jejíž představitelé chtěli zbourat pyramidy je takový nedostatek financí velmi podezřelý. Nejlepší totalita je ta, která přijde nenápadně. Jak se říká, když hodíte žábu do vařící vody, vyskočí, když ji dáte do studené a ta se postupně ohřívá, žába se uvaří, aniž by si toho všimla. Egyptská žába se sice trošku cuká, ale voda se vaří čím dál tím více.

Je absurdní, že v muslimské zemi musí být islamisté takto opatrní a prohnaní, kdežto v zemi zatím nemuslimské můžou být agresivní. To je nářez. Podle předního britské islamisty mají muslimové nepracovat a brát sociální dávky a ty pak používat na džihád. A vůbec na tom není nic špatného. "Zabíráme Birmingham" vykřikoval islámský velebníček jako Hitler. Britové jsou podle něj otroci, protože celý život pracují 8 hodin denně. Představte si... To prý správný muslim nedělá. Nejostudnější je, že tento pán jde příkladem a od státu pobírá na sebe a své děti sociální dávky, které přesahují výsluhy britských veteránů z války v Afghánistánu.

Přidat komentář
  • Žádné komentáře nenalezeny

Vyhledávání

Dnešní den v historii

18.října 1918 začíná bitva u Terronu v níž vítězí českoslovenští legionáři nad císařským vojskem i přes nasazení yperitu a několika protiútokům.

18.října 1748 – Byl uzavřen mír v Cáchách, který ukončil válku o dědictví rakouské. Marie Terezie ztratila část italských provincií a získala všeobecné uznání pragmatické sankce.

Translate