Kdo je online

Přihlášení uživatelé 0
Hosté 9

Spřátelené weby

Poslední komentáře

Bombardéry B-52 dostanou nové motory: Rolls Royce Will Provide Long-Awaited New Jet Engines For The B-52 Bomber Fleet T...
Stojí za přečtení: Jan Urban: Jak vyštvat ze země politické konkurenty. Edvard Beneš se mstil na příbuzných Neodděliteln...
Troubridge - Komentář v Bahna 2021
Snad nás tam příští rok už pustí.
Chtělo by to dát do článku fotky. Obzvláště vzhledem k futuristickému vzhledu stíhače.
Avia B-534 se umístila na 3. pozici v anketě "Nejpopulárnější československé letadlo století" - proběhla v roce 2018 při...

ZPRÁVY

Zveřejněno: 7. 6. 2013 18:48 Napsal Tomáš Peszyński
Nadřazená kategorie: ZPRÁVY Kategorie: Úvahy, názory

Vládci světa a bojovníci proti nim

Setkání temných spiklenců v Bildebergu. Obama jako uchvatitel moci. Mediální Ježíš Manning.

V Británii dojde k setkání tzv. Bildebergské skupiny. Lidé, kteří něco znamenají - miliardáři, šéfové firem, bankéři, politici, šlechtici... Uzavřená skupina, která si prostě pronajala hotel, aby se tam sešla a prodiskutovala otázky ekonomického růstu, nezaměstnanosti, nacionalismu, populismu, americkou zahraniční politiku, Evropskou unii, Blízký východ, Afriku... poprvé se takhle setkali v roce 1954 v Nizozemském hotelu Bildeberg, proto ten název.

To je samozřejmě rudý hadr pro levičáky, tzv. antiglobalisty a příznivce konspiračních teorií. Ti poslední tento klub označují za jakousi světovládu, která je samozřejmě zodpovědná za všechno zlo světa. Což je k popukání. Už jen proto, že každá, ale opravdu každý vláda, i ta nejhorší dělá dobré i špatné věci. I ten Hitler postavil dálnice... Ale klasicky příznivec konspiračních teorií nemůže na světových spiklencích vidět nic pozitivního. Už proto poznáte, že je konspirační teorie a navíc naprosto nereálná. Prostě proto, že kdyby tihle lidé od roku 1954 řídili svět, tak by jsme jim museli poděkovat, protože ten se od té doby hodně, ale opravdu hodně zlepšil.

Ale pokud se na to podíváte vážně, musí být přece jasné, že to, že se mocní lidé někde setkají a o něčem diskutují neznamená, že touto diskuzí vládnou. Je to přece věc toho, jakou mají moc a ne toho, jak se setkávají. Můžou si přece vyměnit e-maily nebo si zatelefonovat. Ale jakmile se setkají osobně, je to hned spiknutí. A tito lidé jsou z demokratických zemí, kde se sebebohatší milionář nebo sebemocnější politik musí řídit pravidly a zákony.

Ať se pánové radí. Vůbec se jich nebojím. Mnohem víc mě děsí, ti kteří proti tomu protestují. Protestují proti čemu? Že se někdo s někým setká? Proč se antiglobalisté setkávat mohou a globalisté ne? Když se někde setkají levičáci a nadávají na "systém", ti co je nemají rádi nedělají humbuk a neobviňují je z přípravy "světové revoluce“.

Mimochodem, letos byl na toto setkání pozván i můj oblíbenec generál Petraeus. Takže jestli se tam kují pikle, tak je kují dost dobří lidi.

Mnohem závažnější věcí, která vykazuje jisté znaky mocenského spiknutí je třeba osoba amerického prezidenta Obamy. Ne, já si opravdu nemyslím, že je Obama "černý satan", který se propiklil až do funkce prezidenta nejsilnější země světa. Ani nemám strach, že Obamova administrativa má právo odposlouchávat teroristy nebo je zabít. Naopak jsem tomu rád.

Ale když to samé dělal Bush, tak Obama tvrdil, že se nemůžeme rozhodovat mezi svobodou a bezpečností. Prostě Bushe kritizoval a teď dělá to samé a ještě ve větším rozsahu. A když se to dělo za Bushe,tak byla celá "kulturní fronta" na nohou. Všichni mluvili o tom jak v USA hrozí diktatura, policejní stát a fašismus. Točili se filmy, skládaly se písně a "umělci byli pobouřeni". Já čekám že Michael Moore natočí dokument o Obamovi. Ale myslím si, že se nedočkám.

Přesto tady, ale jednoho populárního "protiamerického" hrdinu máme. Je to geroj politické korektnosti, Ježíš levice, vojín Manning. Neduživý, gayský mladý voják. Typický hrdina nové doby. Bojovník proti vládcům světa, zvěstovatel pravdy.

Jsou média jenž na něj pějí ódy. Namátkou třeba Česká televize. Podívejme se tedy, co se nyní považuje za morální chování. Když jste státní zaměstnanec, odpřisáhnete státu věrnost, ten vás platí a vy pak tento stá zradíte. Vynesete informace, které jsou označeny jako "tajné". Informace, které neobsahovaly nic skandálního o údajných zločinech USA, které ukázaly, že američtí diplomaté hodnotí svět takový jaký je a které ukázaly jak jsou konspirační teorie nesmyslné, protože nepřinesly nic konspiračního. Navíc ukázaly, že svět se stále ještě řídí realitou a ne virtualitou politických prohlášení a medií. Čili tyto informace neodhalily nic nemorálního. Přesto však tyto informace prozradily osobní údaje mnoha přátel západu a ohrozily je přímo na životě. Čili se jedna o odporné udavačství. Morální velikán Manning to navíc udělal, jak bylo zachyceno, protože "se chtěl pomstit nadřízeným". Jak říká Jefim Fištejn, místo aby přihrál médiím nějaké indicie o zneužívaní moci, místo toho přihrál všechno do ruky anarchistů z Wikileaks.

Jste taky tak nadšeni z nejlepšího amerického prezidenta a morální úrovně moderních západních bojovníků proti moci jako já?

Přidat komentář
  • Žádné komentáře nenalezeny

Vyhledávání

Dnešní den v historii

30.listopadu 1939 začala Zimní válka - Napadení Finska Sovětským svazem.

30.listopadu 1944 byla spuštěna na vodu britská bitevní loď HMS Vanguard.

30.listopadu 1266 – Na sněmu v Praze byly vyhlášeny některé vnitrostátní reformy: pokus o sjednocení měr a vah, trestnost padělání mince a zákaz plenění země vlastním vojskem.

Translate